« All Events

Vrijeme i mjesto polaska: 7 sati, Interspar-autopraonica Sjenjak
Cijena izleta: 50 kuna
Povratak: u popodnevnim satima

CVJETNI I MIRISNI RAJ – kako piše nepoznati autor u Glasu Slavonije o arboretumu Lisičine:
“Da čovjek ne povjeruje.Toliko rascvjetale ljepote u papučkim vrletima, među pošumljenim obroncima, skrivene od oka slučajnog prolaznika, ali širom otvorene namjerniku koji dođe samo radi druženja s prirodom, da bi joj se divio i uživao u njezinom zagrljaju. Takav je arboretum Lisičine.”

-Na odredištu u Voćinu nas čeka vodič Zdravko Ojkić.
-Od Voćina do arboretuma Lisičine nas vodi planinarska staza u dužini 8 kilometara preko starog grada.
-razgledanje arboretuma
-odmor i ručak iz ranca
-povratak u Osijek u popodnevnim satima

Napomena:
Za ovaj izlet potrebno je imati adekvatnu odjeću i obuću prilagođenu vremenskim uvjetima.
Prijave i uplate za izlet primaju se na sastancima  PD Zanatlija Osijek utorkom od 19,30-20,30 sati.
Članstvo u PD Zanatlija Osijek  i plaćena članarina za 2019 godinu su uvjet za sudjelovanje na izletu!

Vođa puta – Ljilja Havranek, br.mob. 095/900-9096
Organizator puta – Dragiša Ribić, br.mob. 097/769-8135