Markacijska akcija

svibanj 9, 2019 Jela Knežević

U subotu 25.05.2019. godine organiziramo markacijsku akciju uređenja, čišćenja i markiranja dionice Slavonskog planinarskog puta od Kneževih voda prema Novom Zvečevu. To je dio SPP-a koji održava naše društvo sukladno Registru planinarskih putova Hrvatskog planinarskog saveza.

Polazak iz  Osijeka je u sedam sati, ide se osobnim automobilima, a planirani početak radova je u 9 sati.

Sa sobom ponijeti nešto od ručnog alata (škare, sjekiricu, manju pilu, rukavice…). Doći u prikladnoj radnoj odjeći i obući.

Poziv je za markaciste i sve članove PD “Zanatlija” Osijek koji žele sudjelovati i pomoći u održavanju markiranih puteva o kojima skrbi naše društvo.

Prijava za sudjelovanje na sastanku društva kod Bernarde Tomljanović  ili na mobitel 091/602-20-46 Ružica Petrović.

Voditelj akcije  Željko Petrović