Obavijest – markacijska akcija 17.03.2019.

ožujak 11, 2019 Jela Knežević No comments exist

U nedjelju 17.03.2019. godine održat ćemo markacijsku akciju uređenja, čišćenja i markiranja dionice Slavonskog planinarskog puta od Novog Zvečeva prema Kneževim vodama. To je dio SPPa za koji je zaduženo naše Društvo u registru planinarskih puteva Hrvatskog planinarskog saveza.

Polazak iz Osijeka je u sedam sati, ide se osobnim automobilima, a početak radova je u devet sati kod Casablanke u Novom Zvečevu. Sa sobom ponijeti nešto od ručnog alata (škare, sjekiricu,manju pilu, rukavice…). Doći u prikladnoj radnoj odjeći i obući. Poziv je za markaciste, ali i za ostale članove Društva koji se žele priključiti akciji održavanja naših markiranih puteva.

Prijava za sudjelovanje na sastanku društva kod Vlade Pavičića ili na mobitel 091 602 20 46 Ružica Petrović.

Željko Petrović,
voditelj akcije

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *